Történelmi Magyarország Tételek száma: 2383
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2999644
42330
451
5500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1939 Ungvár, Uzshorod, Uzhhorod, Uzhorod; Irredenta művészlap. Szeiler féle Patent dombornyomott fémplaketten / Hungarian irredenta embossed art (EK) 2558075
42331
451
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1938 Ungvár, Uzshorod, Uzhhorod, Uzhorod; Nová posta / Új posta. Isidor Seidenfeld kiadása / new post office + "1938 Ungvár visszatért" So. Stpl. (EB) 2828894
42332
451
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1917 Ungvár, Uzshorod, Uzhhorod, Uzhorod; vár / castle (EK) 2998189
42333
451
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Ungvár, Uzshorod, Uzhhorod, Uzhorod; Zemsky úrad / Földhivatal / regional office 3002764
42334
451
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1940 Ungvár, Uzshorod, Uzhhorod, Uzhorod; Vár és tanítóképző, Új Ung híd, várkapu, Rendőrségi palota, Adóhivatal / castle, teachers' training institute, Uzh bridge, castle gate, police station, tax office (EK) 3002766
42335
451
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Ungvár, Uzshorod, Uzhhorod, Uzhorod; mozaiklap / multi-view postcard (felületi sérülés / surface damage) 3002765
42336
451
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Ungvár, Uzshorod, Uzhhorod, Uzhorod; mozaiklap / multi-view postcard (felületi sérülés / surface damage) 2997029
42337
451
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1941 Volóc, Volovec, Volovets; Kisszolyvai viadukt, vasúti híd, Fő utca, Cikta üzlet, Szövetkezeti szálló, MÁV pályaudvar, vasútállomás. Márton Jenő felvételei / railway bridge, viaduct in Skotarska, main street with shops, hotel, railway station (felületi sérülés / surface damage) 2995353
42338
451
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Volóc, Volovec, Volovets; részlet a borzsovai havasokról. Hangya szövetkezet kiadása. Foto Manduk / mountains (ragasztónyom / glue marks) 3002173
42339
451
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1898 (Vorläufer) Abbazia, Opatija; Art Nouveau, floral, litho (EB) 2333428
42340
451
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
1909 Abbazia, Opatija; Hotel Quarnero u. Scirocco / hotel, seashore, waves (fa) 2760111
42341
451
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Abbazia, Opatija; Bagno Savoia / beach / strand Lloyd Triestino, Sartoria Signora Kovács, Fiume S. Vertes reklámmal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft