Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 240

Azonosítatlan jelzéssel: Esztergom Szigeti sétány. akvarell, papír., Üvegezett keretben 22x30 cm
10586.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Olvashatatlan (Kapos?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon. Javított sérüléssel. 60x80 cm. Dekoratív fakeretben.
10587.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. vége/XXI. sz eleje, feltehetően görög festő: Halászbárkák. Olaj, farost. Hátoldalán címkén jelzett. 17x13 cm. Dekoratív fakeretben.
10588.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Azonosíttalan jelzéssel: Faun fej. Ceruza, papír. XIX. sz. 16x11 cm Keretben
10589.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Tyúkól. Olaj, farost. 36,5x36,5 cm
10590.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
21

Olvashatatlan jelzéssel: Portré. Ceruza, papír, Üvegezett fakeretben, 13x9 cm
10591.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Olvashatatlan (Dániel...?) jelzéssel: Kalapos hölgy, 1910-30 körül. Tus, papír, 25x17cm, üvegezett korabeli fakeretben.
10592.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Olvashatatlan monogrammal: Virág csendélet, 1970. Akvarell, papír, 22x17,5cm, üvegezett fakeretben.
10593.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Segesvár, ónművesek tornya. Olaj, vászon. Sérült. 48×40 cm
10594.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Erdei patak. Olaj, vászon. Fakeretben, 60×80 cm
10595.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Olvashatatlan (Julián?) jelzéssel, erdélyi festő: Favágó, 1932. Tempera, papír, üvegezett fakeretben. 29,5x41,5 cm
10596.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Gombaárus gyerekek. Olaj. vászon, fakeretben. 70x50 cm
10597.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft