Reklám

Tételek száma: 139

Hollóházi porcelángyár feliratos Hollóházi korsó, jelzéssel, minimális kopással, m: 14,5 cm
13194.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1930 Eton Rural Fabrics, 2 db reklámprospektus, kartonra ragasztva, teljes méret: 25x35 cm
13195.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Camel New in Box cigaretta reklámtábla, 33×23,5 cm
13196.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1930 MEZ nagyatadi cérnagyár képes reklám kiadvány 12p.
13197.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1912 Schmelzer & Schoepke Wien. Maschinen für Ziegeleien, Tonwaren-, Schamotte- u. Zement-Fabriken, sowie für Braunkohlen-Pressstein-Fabriken. / Ipari gépek gyárának képes reklámkatalógusa, jegyzetlapokkal, naptárral. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kitöltetlen, kissé sérült állapotban, néhány kijáró lappal.
13198.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1930 6 db különféle reklámlap, vegyes méret és állapot
13199.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1896 Gróf Reichenbach-Lessonitz Bor és pezsgőbor pincészet árjegyzéke
13200.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fotózással kapcsolatos reklámanyagok, tasakok, stb., 23 db
13201.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13202.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1974, 1979 2 db Ofotért vastag, képes árjegyzék
13203.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1980 2 db Ofotért képes katalógus, magazin
13204.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A Concorde nyugdíjazása alkalmából készített ezüst (Ag) kulcstartó, dísz szütyőben és dobozban. Nettó: 27,5 g
13205.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft