Porcelán

Tételek száma: 475

Herendi virág mintás porcelán tányérka. Kézzel fetett, jelzett, minimális kopással d: 14,5 cm
11437.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x9 cm
11438.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi Eton bonbonier, jelzéssel, hibátlan, d: 7,5 cm
11439.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×9 cm
11440.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×5 cm, m: 6 cm
11441.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Herendi porcelán fűszertartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 10 cm, m: 5,5 cm
11442.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Herendi Apponyi mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9x6x1 cm
11443.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Herendi porcelán virágdísz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5x7x3 cm
11444.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

11445.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2 db Herendi, Óherendi pipacs mintás mély tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanás, másikon hajszálrepedés. d: 25 cm
11446.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11447.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11448.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft