Porcelán Tételek száma: 475
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2974923
11437
448
Herendi virág mintás porcelán tányérka. Kézzel fetett, jelzett, minimális kopással d: 14,5 cm 2975454
11438
448
Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x9 cm 2975448
11439
448
Herendi Eton bonbonier, jelzéssel, hibátlan, d: 7,5 cm 2976595
11440
448
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×9 cm 2976590
11441
448
Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×5 cm, m: 6 cm 2976639
11442
448
Herendi porcelán fűszertartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 10 cm, m: 5,5 cm 2976621
11443
448
Herendi Apponyi mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9x6x1 cm 2976622
11444
448
Herendi porcelán virágdísz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5x7x3 cm 2909170
11445
448
Herendi / Óherendi zöld virágmintás tányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, d: 20 cm 2935332
11446
448
2 db Herendi, Óherendi pipacs mintás mély tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanás, másikon hajszálrepedés. d: 25 cm 2908539
11447
448
Antik Herendi / Óherendi virágmintás leveses tányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással d: 23 cm 2908530
11448
448
Antik Herendi / Óherendi virágmintás süteményes tányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, d: 20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft