Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 305
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2683220
31909
448
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1980 k. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1- 2832021
31910
448
Numizmatika
~1980. "Emlék"" nagyméretű Hollóházi porcelán sport emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1- 2932722
31911
448
Numizmatika
~1980. "asztalitenisz, birkózás, labdarúgás - arany, ezüst és bronz" műgyantás fém díjérmek műanyag keretben (215x157mm) T:AU 2830615
31912
448
Numizmatika
1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" bronz emlékplakett, eredeti sérült műanyag tokban. Szign.:BH(?) (77,5mm) T:1- 2642453
31913
448
Numizmatika
1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1- 2786193
31914
448
Numizmatika
1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1- ph. 2932705
31915
448
Numizmatika
1984. "V. Nyíregyházi Sporthetek / 1984. május" bronz emlékplakett nemzetiszín szalaggal eredeti, sérült tokban (~80x100mm) T:XF 2619508
31916
448
Numizmatika
1985. "Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985" kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph 2977045
31917
448
Numizmatika
1985. "Budapesti Atlétikai Szövetség Bajnokság I." hollóházi porcelán díjérem sérült dísztokban (88mm) T:UNC 2932050
31918
448
Numizmatika
1986. "Vasas 75 - 1911-1986" egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (70mm) T:XF 2890451
31919
448
Numizmatika
1987. "Idegenforgalmi Hivatal - SIOTOUR BALATON 1947-1987" bronz emlékérem eredeti tokban (50mm) T:AU 2926909
31920
448
Numizmatika
1987. "Jubileumi Tungsram Sportnap Zalaegerszeg 1987" hollóházi porcelán emlékérem eredeti díszdobozban (62,5mm) T:UNC Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft