Plakát Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2895078
17215
448
Posters
1976 Darvas Árpád (1927- ): A fehér csuklya, filmplakát / moziplakát, Bp., Kartográfiai Vállalat, hajtva, néhány kis szakadással, sarkain ragasztással, 60x41,5 cm 2895091
17216
448
Posters
1980 A szénbányász lánya, filmplakát / moziplakát, Kecskemét, Bkkm Mozi Rota, hajtva, 55,5x38 cm 2895102
17217
448
Posters
cca 1980 Vidéki színészek, filmplakát / moziplakát, hajtva, 52x37,5 cm 2895129
17218
448
Posters
1977 Omega együttes plakát, hajtva, sérülésekkel, hátoldalán ragasztás nyomaival, 54x40,5 cm 2895126
17219
448
Posters
cca 1983 Szőnyei György (1951- ): Hiúz a vadászösvényen, filmplakát / moziplakát, Sylvester J. Ny., hajtva, 55,5x39 cm 2895111
17220
448
Posters
1982 Megbocsájtás, filmplakát / moziplakát, Bp., Offset és Játékkártya Ny., hajtva, 58,5x41,5 cm 2563160
17221
448
Posters
Székely Bertalan kiállítás, Műcsarnok, 1955. augusztus 20-október 9. Kisplakát/villamosplakát. Ofszet, papír. Egyetemi Nyomda mélynyomása. 24x16,5 cm 2515797
17222
448
Posters
Építőmunkára hív a Szociáldemokrata párt. 30x21 cm Plakát reprint paszpartuban. 2515798
17223
448
Posters
Férjedet, fiad hazahozza a Kommunista Párt. 30x21 cm Plakát reprint paszpartuban. 2976452
17224
448
Posters
1953 Hollós Endre (1907-?): Egészségügyi egységek működése a kárhelyen, tájékoztató plakát. Kiadja a Belügyminisztérium Légoltalom Orsz. Parancsnokság Kiképzési Osztálya. Bp., Egyetemi-ny., feltekerve, kis sérülésekkel, a felső és alsó részén léccel (falra akasztható), 69x49,5 cm 2965490
17225
448
Posters
cca 1975 Biztonsági szabályok a lőtéren, MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség), nagyméretű plakát, feltekerve, 99x69 cm 2970491
17226
448
Posters
1961 Teatru de Stat Oradea / Nagyváradi Állami Színház 1961. áprilisi műsora, nagyméretű plakát. Oradea, Intrepinderea Poligrafica-ny. Hajtva, néhány kisebb sérüléssel, gyűrődésekkel, 98x66 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft