Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 360

Szilágyi Dezső (?) jelzéssel, XX. sz eleje: Vitorlások a pólai kikötőben. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben. 31x40 cm / Signed Szilágy (?), early XX. century. Ships in the port of Pola/Pula. Oil on wood, framed, 31x40 cm
10574.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

W. Éva jelzéssel: Anya gyermekével. Gouache, karton, sérült. Fakeretben. 60x43 cm
10575.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül: Fürdés után (női akt). Pasztell, papír, jobb alsó sarkában sérült. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30x22 cm
10576.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

CK 1926 jelzéssel: Bartók Béla (1881-1945) zeneszerző, zongoraművész, népzenekutató portréja. Ceruza, papír, jelzett, a lap gyűrött, ázásnyomokkal, 58,5x43 cm
10577.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
15

CK 1928 jelzéssel: Kodály Zoltán (1882-1967) zeneszerző, zenetudós, népzenekutató portréja. Ceruza, papír, jelzett, a lap gyűrött, kisebb ázásnyomokkal, 58,5x43 cm
10578.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

VGY jelzéssel, magyar festő, XX. sz. második fele: Mosónők. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
10579.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

10580.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Jelzés nélkül (Prihoda István?): I. világháborús katonák, Galícia, 1916. Ceruza, papír. Hátoldalán Prihoda István felirattal és régi BÁV címkével. Üvegezett, dekoratív fakerettel. 14x9x2 cm
10581.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő, XX. sz. közepe: Anya gyermekével. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
10582.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Jelzés nélkül: Női portré. Pasztell, papír. fakeretben. (törött üveggel) 57×40 cm
10583.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Napfényes utca sétálókkal. Olaj, vászon, kartonon. Hátoldalán régebbi BÁV címkével. 48x67,5 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10584.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel: Női arckép, 1941. Ceruza, papír. 31×26 cm. Üvegezett fakeretben.
10585.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft