https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 425

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
1
31025.

Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Csucs Viktória (1934-1993) DN "Petőfi Sándor 1823-1849 / Ott essem el én, a harc mezején" fém emlékérem (32mm) T:PP patina
1
31026.

Csucs Viktória (1934-1993) DN "Petőfi Sándor 1823-1849 / Ott essem el én, a harc mezején" fém emlékérem (32mm) T:PP patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Domonkos Béla (1934-) DN "Nagy Lajos 1883-1954" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (~105mm) T:AU
1
31027.

Domonkos Béla (1934-) DN "Nagy Lajos 1883-1954" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (~105mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
E. Lakatos Aranka (1952-) 2001. "20 éves a GYEK a millecentenárium évében / Borsod-A.-Z. Megyei Kórház Gyermekegészségügyi Központ - 1976-1996" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:AU
1
31028.

E. Lakatos Aranka (1952-) 2001. "20 éves a GYEK a millecentenárium évében / Borsod-A.-Z. Megyei Kórház Gyermekegészségügyi Központ - 1976-1996" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Edvi Illés György (1911-1991) 1941. "15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph /  Hungary 1941. "In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error
1
31029.

Edvi Illés György (1911-1991) 1941. "15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1941. "In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Edvi Illés György (1911-1949) 1948. "Mansfeld György egyetemi tanárságának harmincadik évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (65 mm) T:2-
1
31030.

Edvi Illés György (1911-1949) 1948. "Mansfeld György egyetemi tanárságának harmincadik évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (65 mm) T:2-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Engelsz József (1928-2009) DN "Mózer László Felsőépítő Iparművész Budapest 1954" egyoldalas bronz emlékérem (86mm) T:1-
1
31031.

Engelsz József (1928-2009) DN "Mózer László Felsőépítő Iparművész Budapest 1954" egyoldalas bronz emlékérem (86mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Farkas István Béla (1915-2005) DN "Paul Gauguin" kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:1-
1
31032.

Farkas István Béla (1915-2005) DN "Paul Gauguin" kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Farkas István Béla (1915-2005) DN "Paul Gauguin" kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:1-
1
31033.

Farkas István Béla (1915-2005) DN "Paul Gauguin" kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB Bank Rt. - Jól fog rajta az idő / Múlt - Jelen - Jövő 1950-2005" kétoldalas jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,26g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
1
31034.

Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB Bank Rt. - Jól fog rajta az idő / Múlt - Jelen - Jövő 1950-2005" kétoldalas jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,26g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973." bronz emlékérem (60mm) + 1977. "Eredményes Szakszervezeti Munkáért 1877-1903" egyoldalas, zománcbetétes bronz plakett, hátlapon "A centenáriumi központi vezetőségi ülés alkalmából 1977. március 3." gravírozással, eredeti tokban (79x91mm) T:UNC
1
31035.

Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973." bronz emlékérem (60mm) + 1977. "Eredményes Szakszervezeti Munkáért 1877-1903" egyoldalas, zománcbetétes bronz plakett, hátlapon "A centenáriumi központi vezetőségi ülés alkalmából 1977. március 3." gravírozással, eredeti tokban (79x91mm) T:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fritz János (1947-) 1974. "Van Gogh - 1974.IV. 27." egyoldalas bronz emlékérem (100mm) T:1- kis patina
1
31036.

Fritz János (1947-) 1974. "Van Gogh - 1974.IV. 27." egyoldalas bronz emlékérem (100mm) T:1- kis patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz