Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2956049
31193
447
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1867. "Éljen I. Ferenz József és Erzsébet magyar királypárja / A buda-pesti koronázás emlékéül" bronz koronázási zseton (20mm) T:XF,VF patina 2956099
31194
447
4600
Numizmatika
1892. "Ferenc József megkoronázásának 25. évfordulója" bronz emlékérem füllel. "Ő-FELSÉGE I. FERENCZ JÓZSEF LEGMAGASSABB URUNK KIRÁLYUNK MEGKORONÁZTATÁSÁNAK NEGYED SZÁZADOS JUBILEUMÁRA. 1867-1892 JUNIUS 8. / EMLÉK ÉREM" (36,5mm) T:VF patina, ph 2956089
31195
447
Numizmatika
1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32,5mm) T:XF patina 2903942
31196
447
40000
Numizmatika
1905. "Schweidel József 1849 október 6. / 1905 Zombor május 18." bronz emlékérem (36mm) T:AU / Hungary 1905. "Schweidel József 1849 október 6. / 1905 Zombor május 18." bronze commemorative medallion (36mm) C:AU 2963102
31197
447
Numizmatika
1934. "Szombathelyi Ünnepi Hét 1934. IX. 1-10." aranyozott bronz emlékérem "Szombathelyi Sport Egylet" gravírozással, "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (50mm) T:XF karc 2932472
31198
447
Numizmatika
1939. "110 éves a Práger Üzletház, Keszthely" bronz klisé (nyomódúc) (52x51mm) T:AU lakkozott 2957039
31199
447
Numizmatika
1939. "Győzünk / Kitartás! - 9323 - Éljen Szálasi" Al zseton (25mm) T:XF 2771162
31200
447
Numizmatika
1941. "Széki Gróf Teleki Pál 1879-1941 / Nőttön nő tiszta fénye amint időben, térben távozik 1941.IV.3." kétoldalas öntött bronz emlékérem (78mm) T:1-,2 karc, kis repedés, ph 2751156
31201
447
100
Numizmatika
1958. "Fényképkiállítás Székesfehérvár 1958 - II. díj" bronz díjplakett (39x68) érem rátéttel (30mm), márványtalapzathoz rögzítve (65x100x15mm) T:2,2- 2924148
31202
447
Numizmatika
1960. "Sztálinváros 1950-1960" aranyozott, egyoldalú Al emlékérem (40mm) T:UNC 2956269
31203
447
Numizmatika
1960. "Fővárosi Nyomdaipari Vállalat 1950-1960 / A 10 éves becsületes munka emlékére" bronz emlékérem dísztokban. Szign.: Sztraka Z. (50mm) T:AU kis ph 2816621
31204
447
Numizmatika
1962. "Ki mit tud döntő 1962 Május 1 Ruhagyár" kétoldalas bronzozott fém emlékérem "IH" szignóval (40mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft