Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 425

1867. "Éljen I. Ferenz József és Erzsébet magyar királypárja / A buda-pesti koronázás emlékéül" bronz koronázási zseton (20mm) T:XF,VF patina
31193.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1892. "Ferenc József megkoronázásának 25. évfordulója" bronz emlékérem füllel. "Ő-FELSÉGE I. FERENCZ JÓZSEF LEGMAGASSABB URUNK KIRÁLYUNK MEGKORONÁZTATÁSÁNAK NEGYED SZÁZADOS JUBILEUMÁRA. 1867-1892 JUNIUS 8. / EMLÉK ÉREM" (36,5mm) T:VF patina, ph
31194.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32,5mm) T:XF patina
31195.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1905. "Schweidel József 1849 október 6. / 1905 Zombor május 18." bronz emlékérem (36mm) T:AU / Hungary 1905. "Schweidel József 1849 október 6. / 1905 Zombor május 18." bronze commemorative medallion (36mm) C:AU
31196.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1934. "Szombathelyi Ünnepi Hét 1934. IX. 1-10." aranyozott bronz emlékérem "Szombathelyi Sport Egylet" gravírozással, "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (50mm) T:XF karc
31197.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1939. "110 éves a Práger Üzletház, Keszthely" bronz klisé (nyomódúc) (52x51mm) T:AU lakkozott
31198.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1939. "Győzünk / Kitartás! - 9323 - Éljen Szálasi" Al zseton (25mm) T:XF
31199.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

31200.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1958. "Fényképkiállítás Székesfehérvár 1958 - II. díj" bronz díjplakett (39x68) érem rátéttel (30mm), márványtalapzathoz rögzítve (65x100x15mm) T:2,2-
31201.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

31202.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1960. "Fővárosi Nyomdaipari Vállalat 1950-1960 / A 10 éves becsületes munka emlékére" bronz emlékérem dísztokban. Szign.: Sztraka Z. (50mm) T:AU kis ph
31203.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

31204.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft