Militária Tételek száma: 142
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2948204
33190
446
Military
Numizmatika
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU,XF kisebb zománchibák NMK 700. 2929746
33191
446
Military
Numizmatika
1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, silver plated, enamelled decoration with ribbon C:AU NMK 614. 2807013
33192
446
4400
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" rátétes zománcozott, ezüstözött kitüntetés mellszalagon, mellette Honvédelmi Érdemérem szalagsáv tokban T:1- NMK 618. 2907136
33193
446
Military
Numizmatika
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon, eredeti tokban T:AU NMK 702. 2886913
33194
446
Military
Numizmatika
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF ph, kissé kopott ezüstözés NMK 702. 2807062
33195
446
Military
Numizmatika
~1950-1960. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany és ezüst fokozata, aranyozott, ezüstözött, műgyantás és zománcos kitüntetés tokban + ~1980-1990. 2 pár katonai vállap T:1,1- 2717937
33196
446
Military
Numizmatika
1960. "Honvédelmi Sportnap MHS - 1960. augusztus 20" bronz lemezjelvény, három darab lyukkal rögzítéshez (62mm) T:1 2830248
33197
446
600
Military
Numizmatika
~1960-1970. "Magyar Néphadsereg" műgyantás bronz kitűző (29x27mm) T:2 2776483
33198
446
Military
Numizmatika
1960-1976. (3xklf) "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz, ezüst és arany fokozata" zománcozott, ezüstözött, aranyozott bronz kitüntetése mellszalagon, eredeti tokban, igazolvánnyal + "15-20-25 év a Haza Fegyveres Szolgálatában" műgyantás, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, igazolvánnyal (3x) T:1- NMK 696, 624. 2928734
33199
446
Military
Numizmatika
~1960-1980. 8db-os vegyes katonai kitűző, jelvény és sapkajelvény tétel, közte ~1973. "25 éves az MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" műgyantás, aranyozott fém kitűző (22x16mm) T:AU,XF 2829786
33200
446
Military
Numizmatika
~1960-1980. "MH 86. Szolnok Helikopter Bázis" egyoldalas hadifém plakett (75x65mm) T:2 2933287
33201
446
Military
Numizmatika
1961. "Fegyvernemi bajnokság (távírász, felderítő, repülős, tüzér)" fém díjplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokba rögzítve (47x77mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft