Üvegtárgyak

Tételek száma: 284

Rastal 2 db csiszolt kristály korsó. Jelzett, hibátlan 17,5 cm
11703.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Csiszolt üveg flaska, üveg dugóval 23 cm
11704.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ólomkristály csiszolt tál, apró karcolásokkal, jelzés nélküli d: 17,8 cm, m: 7,8 cm
11705.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rep. San Marino díszüveg, minimális kopottsággal, m: 20,5 cm
11707.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Whiskey Rep. S. Marino díszüveg, szép állapotban, m: 19,5 cm
11708.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kézzel festett kis kiöntő régi vésett monogrammal. Ón keretes fedéllel, repedéssel 11 cm
11709.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bordó hámozott üveg váza. Jelzett, hibátlan 26 cm
11710.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Svéd üveg váza, hibátlan, jelzés nélkül, m: 18 cm
11711.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

2 db Orrefors Liliom formájú masszív kristály kínáló tál. Jelzettek 20x17 cm, 16x13 cm
11712.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Sárga üveg kínáló, anyagában színezett, csiszolt, kisebb kopásnyomokkal, 13x13x8,5 cm
11713.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Waterford angol kristály kínáló tál. Jelzett, hibátlan Eredeti díszdobozban 28x18 cm
11714.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Bordó hámozott kristály váza. Minimális mázhibával. 28 cm
11715.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft