Festmények és grafikák

Tételek száma: 510

10495.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Éva Wiegisser (1946-): Jesus wird zum Tode verurteilt. Üveg festmény. Jelzett, keretben 31x25 cm
10496.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Würtz Ádám (1927-1994): Pro libertate, 1703 (Rákóczi szabadságharc). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 20×29,5 cm
10497.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Würtz Ádám (1927-1994): Kaleidoszkóp (cím nélkül), 1978. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×19 cm
10498.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Zala Tibor (1920-2004): Japán motívum (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, számozott (1/10). Lapszéli apró foltokkal. Lapméret: 61×43 cm
10499.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Zádor István(1882-1963): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×33 cm
10500.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Zimányi Alajos (1944?-): Tiszaparti kereszt, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. d: 25 cm. Paszpartuban.
10501.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Zimányi Alajos (1944?-): Tiszaparti kereszt, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 22x21 cm. Paszpartuban.
10502.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Zimányi Alajos (1944?-): Nagypéntek, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 27x18 cm. Paszpartuban.
10503.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

10504.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

10505.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

10506.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft