Festmények és grafikák

Tételek száma: 510

10144.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Fejes István (1940-1982): Örvényes télen. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (93/100), kissé foltos, 29x39 cm.
10145.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14

10146.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fejéregyházi (Muresán) László (festő, rajztanár, működött a XX. sz. első felében): Vegyes festmények, grafikák, vázlatok, több mint 100 db. Nagyvárad-Gödöllő, 1910-1930 körül. Vegyes technika, papír, vegyes méretben és állapotban.
10147.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Feledy Gyula (1928-2010): Mányoki Rákóczi udvarában. Rézkarc, papír, jelzett. 20x29 cm
10148.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Feledy Gyula (1928-2010): Sárkányölő. Vegyes technika, papír. E.D.A jelzett, sorszámozott II/V. művészpéldány. Jelzett, dedikált Üvegezett fakeretben. 42x35 cm
10149.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

10150.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10151.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10152.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10153.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10154.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Fülöp György (1923-): Obersovszky Gyula 25. születésnapjára, 1954 (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozott. Kissé foltos. 20,5x30 cm.
10155.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft