Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 258
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2832032
31652
444
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1979. "Debrecen sportjáért - kiváló sportvezető 1979" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1- 2844291
31653
444
Numizmatika
1976. "Az MLSZ 75 éves jubileuma alkalmából" fém emlékplakett, az MLSZ ünnepi címerét ábrázoló aranyozott, műgyantás díszítménnyel, eredeti tokban (70x95mm) T:AU / Hungary 1976. "Az MLSZ 75 éves jubileuma alkalmából (On the occasion of the 75th anniversary of the Hungarian Fottball Association)" metal plaque, with gilt resin decoration depicting the HFA festive coat of arms, in original case (70x95mm) C:AU 2763296
31654
444
Numizmatika
1976. "II. Rákóczi Ferenc jubileumi emléktúrák - Spartacus Turisták" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett. Szign.: Nagy J. (39x49mm) T:2 2932388
31655
444
Numizmatika
1976. "Az MLSZ 75 éves jubileuma alkalmából" névre szóló fém emlékplakett, az MLSZ ünnepi címerét ábrázoló aranyozott, műgyantás díszítménnyel, eredeti tokban (70x95mm) T:AU / Hungary 1976. "Az MLSZ 75 éves jubileuma alkalmából (On the occasion of the 75th anniversary of the Hungarian Fottball Association)" metal plaque, with gilt resin decoration depicting the HFA festive coat of arms, in original case (70x95mm) C:AU 2828166
31656
444
Numizmatika
1976. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1 2717508
31657
444
Numizmatika
1977. "Medzinárodný beh Oslobodenia - Komárno-Komárom - Felszabadulás Futóverseny" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- 2828164
31658
444
Numizmatika
1979. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1 2741448
31659
444
Numizmatika
1979, "BVSC" Parlamentet ábrázoló bronz sportplakett (103x55mm) T:2 2912130
31660
444
Numizmatika
~1980. "10 év Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény "Munkára kész!" zománcozott bronz jelvényes szalagon T:XF 2932722
31661
444
Numizmatika
~1980. "asztalitenisz, birkózás, labdarúgás - arany, ezüst és bronz" műgyantás fém díjérmek műanyag keretben (215x157mm) T:AU 2683220
31662
444
Numizmatika
1980 k. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1- 2832021
31663
444
Numizmatika
~1980. "Emlék"" nagyméretű Hollóházi porcelán sport emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft