Külföldi emlékveretek, plakettek Tételek száma: 150
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2167272
32870
444
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numizmatika
Szovjetunió 1984. "Fjodor Gladkow 1883-1958." Br emlékérem "AML" gyártói jelzéssel. (60mm) T:2 Soviet Union 1984. "Feodor Gladkov 1883-1958" Br medallion with "AML" maker's mark (60mm) C:XF 2770043
32871
444
Numizmatika
Szovjetunió DN Leningrád történelmi emlékei 5 db lakkozott aluminium emlékérem. 56-61 mm T:1,1- / Soviet Union ND Leningrad historical monuments 5 commemorative coins with lacquer 56-61 mm C: UNC, AU 2829040
32872
444
Numizmatika
Vatikán ~2005 "Vatikán állam /XVI Benedek" 2xklf multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) T:1- (PP) patina Vatican ~2005 "Status Vaticanus / Benedictus XVI" 2xdiff commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) C:AU (PP) patina 2926827
32873
444
Numizmatika
Vatikán 1900. "XIII. Leó" bronz emlékérem. Szign.: Bianchi (30mm) T:AU Vatican 1900. "Leo XIII Pont. Max. An. XXII / Venite Ad me Omnes Haec est Porta Domini" bronze commemorative medallion. Sign.: Bianchi (30mm) C:AU 2825341
32874
444
Numizmatika
Vatikán DN "XXIII. János" kétoldalas fém emlékérem (28mm) T:1- Vatican ND "XXIII Pope John" two-sided metal commemorative medallion (28mm) C:AU 2830749
32875
444
Numizmatika
1975. "Egyesült Nemzetek (ENSZ) / Béke" kétoldalas fém emlékérem öt nyelven (39mm) T:1-,2 (eredetileg PP) 1975. "United Nations (UN) / Peace" two-sided metal medallion in five languages (39mm) C:AU,XF (originally PP) 2833552
32876
444
Numizmatika
1980. "Berlin, az NSZK fővárosa - Köztársasági palota / Az IUS 13. kongresszusa" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (35mm) T:1- patina 1980. "Berlin Hauptstadt der DDR - Palast der Republik / 13th Congress of the IUS - Berlin, Capital of the GDR" two sided Cu-Ni commemorative medallion (35mm) C:AU patina 2807137
32877
444
Numizmatika
1982. "Jasna Gora 600 éves / II János Pál" 3xklf ezüstözött Cu-Zn emlékérem (35mm) T:1-,2 kopott ezüstözés 1982. "600 Lat Jasnej Gory / Johannes Paulus II" 3xdiff silver plated Cu-Zn commemorial medallion (35mm) C:AU-XF worn silver plating 2831601
32878
444
Numizmatika
~1990. "Louis Braille 1809-1852" kétoldalas bronz emlékérem (6x) (35mm) T:1- ~1990. "Louis Braille 1809-1852" two-sided bronze commemorative medallion (6x) (35mm) C:AU 2831602
32879
444
Numizmatika
1990. "Louis Braille 1809-1852" kétoldalas bronz emlékérem (6x) (35mm) T:1- ~1990. "Louis Braille 1809-1852" two-sided bronze commemorative medallion (6x) (35mm) C:AU 2834752
32880
444
Numizmatika
DN "Jeruzsálem ostroma" egyoldalas fém emlékplakett (102x195mm) T:1- ND "Assault of Jerusalem" one-sided metal commemorative plaque (102x195mm) C:AU 2829526
32881
444
Numizmatika
DN "A nép és közjó a végső törvény / Lengyel Köztársaság Alsóháza" ezüstpatinázott fém emlékérem eredeti tokban (70x70mm) T:1- folt ND "Populi et Rei Bublicae Bonum Ultima Lex / Sejm Rzeczypospolitej Polskiej" silver patina commemorative medallion in original case (70x70mm) C:AU spotted Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft