Tétel

Kikiáltási ár:

20 000 Ft

Leírás:

cca 1835-1848 "Est Josephus Boda ..." Kézzel írt gyűjtemény feltehetőleg Boda József nevű személy által, egykorú neves és kevésbé neves szerzők munkáiból, közte:Pákh Albert, Berzsenyi Dániel, Kölcsey Ferenc, Kisfaludy Sándor, Kisfaludy Károly, Eötvös József, Bajza József, Petőfi Sándor, Vörösmarty Mihály, és mások. Benne a Petőfi "Nemzeti daljával," és felelős magyar minisztérium névsorával. Nem teleírt, vannak benne üres lapok is, amelyeket nem töltöttek ki, a lapok tetején az ábécé betűivel. Korabeli sérült gerincű, kopott, félb. Benne 3 későbbi levéllel és egy borítékkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras