Térképek

Tételek száma: 86

1875 Dr. Joh[ann] Müller: Atlas zum Lehrbuch der Kosmischen Physik. Enthaltend 46 zum Theil, in Farbendruck Ausgeführte Tafeln. Braunschweig, 1875., Friedrich Vieweg und Sohn, 4 p.+XLVI t. Vierte, Umgeearbeitete und Vermehrte Auflage. Német nyelven. Átkötött aranyozott, álbordás félbőr-kötés, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal, egy táblán szakadt, egy táblán kis szakadással.
16237.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Mappa Comitatus Thurocziensis, Turóc vármegye térképe. XIX. sz vége. Kézzel rajzolt. hártyapapíron 24x30 cm / Map of Csallóköz Schütt county hand drawn
16238.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1893 14 db vegyes témájú térkép az Athenaeum Kézi Lexikonából (Budapest, Balkán félsziget, Dél-Amerika, Európa néprajzi térképe stb.), lapszéli kisebb szakadásokkal. 31,5x25 cm
16239.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1942-1943 Magyarország Közigazgatási Térképe a Magyar Királyi Honvéd Térképészet által kiadva. 1:500000, 1 db, 84,8x105 cm. A térkép nem ábrázolja egész Magyarországot.
16240.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1809 Dirwaldt, Joseph: Atlas orbis antiqui totius secundum optimos scriptores et librum scholasticum Gymnasiorum austriacorum descriptus a Josepho Dirwaldt. 2 sztl. lev. + 20 t. (színezett, rézmetszetű térképek). Komplett! Papírkötésben, sérült, viseltes állapotban.
16241.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1988 Románia közigazgatási és úthálózati térképe. / Republica Socialista Romania, Harta administrativ-rutiera. Bucuresti, Editura Stiintifica si Enciclopedica. Kissé sérült lapszélekkel. / Slightly damaged edges. 91x65 cm
16242.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1897 Magyarország kézi atlasza. 75 térkép. Tervezte: Gönczy Pál. Szövegét írta: Dr. Thirring Gusztáv. Bp., [1897], Pallas, 21 p. + 75 t. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás és tollas bejegyzésekkel.
16243.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
14

cca 1850 Départment du Loire (Franciaország) megye térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. paszpartuban/ cca 1850 Map of Départment du Garonne (France), Atlas National Illustre, 42x28 cm
16244.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16245.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

1934 Dr. Kogutowicz Károly iskolai atlasza jó állapotban
16246.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910 Történelmi atlasz, benne Kogutowicz Manó által rajzolt térképekkel. Hiányos, pár lap sarkán hiánnyal, egy kijár, a hátoldalak firkáltak, M. Kir. Ludovika Akadémia bélyegzésekkel, 28 t.
16247.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1988 Reprint Budapest térképek, 2 db:   Buda-Pest térképe, Aigner Lajos 1870-es kiadású térképéről készült reprint térkép, hajtott, 40x59 cm;   Budapest főváros tájékozódási tervrajza, Eggenberger-féle (cca 1910) kiadású térképről készült reprint térkép, hajtott, 40x59 cm;
16248.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft