Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2927587
11872
444
Antique
Prométheusz büntetése. Bronzírozott alumínium dísz falitál. Kopással, akasztható, jelzés nélkül, d: 31 cm 2927872
11873
444
Antique
Régi csikóbőrös kulacs, szép állapotban, m: 28 cm 2927891
11874
444
Antique
Mulatozók, bronzírozott fém falitál, kopással, akasztható, d: 27,5 cm 2927950
11875
444
Antique
Kígyómintás faragott sétabot, kopással, h: 88 cm 2928103
11876
444
11000
Antique
2 darab régi fa falilámpa, fa, fém, kopott, m: 35 cm 2928122
11877
444
11000
Antique
Angyal motívumos régi ón gyertyatartó, jelzésekkel, szép állapotban, m: 21 cm 2928129
11878
444
11000
Antique
Antik faszenes vasaló, réz tartón, korának megfelelő állapotban, m: 28 cm 2928149
11879
444
Antique
Márvány tálaló, agancs alakú fém fogókkal, jelzés nélkül, kopással, 58x16 cm 2928155
11880
444
Antique
Bányász motívumos sétabot, réz fejjel, h: 90 cm 2928436
11881
444
11000
Antique
Réz fedeles urnaváza + gyertyatartó, tűzzománc mintával, kopott, egyik címkével jelzett, m: 7-18 cm 2928435
11882
444
15000
Antique
Réz kacsa, tűzzománc mintával, kopott, jelzés nélkül, h: 27,5 cm, m: 12 cm 2928450
11883
444
11000
Antique
Szecessziós háromágú gyertyatartó, bronz, jelzés nélkül, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft