Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 269

Prométheusz büntetése. Bronzírozott alumínium dísz falitál. Kopással, akasztható, jelzés nélkül, d: 31 cm
11872.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Régi csikóbőrös kulacs, szép állapotban, m: 28 cm
11873.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mulatozók, bronzírozott fém falitál, kopással, akasztható, d: 27,5 cm
11874.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kígyómintás faragott sétabot, kopással, h: 88 cm
11875.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2 darab régi fa falilámpa, fa, fém, kopott, m: 35 cm
11876.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Angyal motívumos régi ón gyertyatartó, jelzésekkel, szép állapotban, m: 21 cm
11877.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Antik faszenes vasaló, réz tartón, korának megfelelő állapotban, m: 28 cm
11878.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Márvány tálaló, agancs alakú fém fogókkal, jelzés nélkül, kopással, 58x16 cm
11879.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Bányász motívumos sétabot, réz fejjel, h: 90 cm
11880.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Réz fedeles urnaváza + gyertyatartó, tűzzománc mintával, kopott, egyik címkével jelzett, m: 7-18 cm
11881.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Réz kacsa, tűzzománc mintával, kopott, jelzés nélkül, h: 27,5 cm, m: 12 cm
11882.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Szecessziós háromágú gyertyatartó, bronz, jelzés nélkül, m: 23 cm
11883.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft