Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2934175
11920
444
Antique
Balkáni sapkadísz, h: 10 cm 2480247
11921
444
Antique
Bross koronával vésett, RL monogrammal. Réz, kopott. 5x3,5cm 2932818
11922
444
Antique
1978 Szovjet domborműves fém falikép, jelzett a hátoldalon, 14x19,5 cm 2780490
11923
444
Antique
Régi ékszeres dobozka, fém, kopott, kis horpadásokkal, 8x4,5x4,5cm 2934153
11924
444
Antique
Őzcsalogató vadászkürt, jelzett (Walser F.) , h: 15 cm 2934182
11925
444
Antique
Keleti, török nyakék, réz, pénzekkel, kövekkel, h: 32 cm 2934180
11926
444
Antique
Üzbég fejdísz, türkizekkel, hiányos 2784664
11927
444
30000
Antique
Csont öv, szép állapotban, h: 136 cm a maximális mérete. 2747309
11928
444
42000
Antique
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy medállal, h: 42 cm 2772945
11929
444
40000
Antique
2 db antik szent kép, kézzel festett fémlemez, jelzés nélkül. Mariazell bazilika és Szent Háromság. 19. század. Kopásokkal. 16x12,5 és 10,5x8cm 2735553
11930
444
Antique
Kínai buddhista szerzetes, bronz figura / kis szobor, ujján kis sérüléssel, m: 10,5 cm 2832446
11931
444
Antique
Balkán tiszti lánc, kopott, h: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft