Militária Tételek száma: 176
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2741864
16156
444
Military
Saumur, Ecole de Cavalerie, Course de Tétes (Francia katonai lovasiskola, "Fejverseny"). Színes litográfia, papír, XIX. sz. második fele. Jelzett a litográfián. Lapszéli szakadásokkal, kisebb foltokkal, lapméret: 70x53 cm 1865638
16157
444
Military
cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm 2825733
16158
444
Military
cca 1910 Fiatal osztrák-magyar tengerész feleségével, egyenruháján két kitüntetéssel (Katonai Legénységi Szolgálati Jel / Mozgósítási Kereszt); kartonra kasírozott fotó, jelzett a kartonon, 19,5x12,5 cm 2698810
16159
444
Military
cca 1940 Mulatozó katona társaság Film Fotó Riport pecséttel jelzett fotó 24x16 cm 2823714
16160
444
Military
12 db rendőrség témájú fotó: rendőrmúzeum, Rendőrtiszti Főiskola futballmeccs, kutyakiképzés, eskütétel, gyakorlat, stb., vegyes méretben 2821110
16161
444
Military
2 db régi gyakorló kézigránát, fa és fém, az egyik nyelén 1914-es dátummal h: 20 cm 2912622
16162
444
Military
Régi katonai bőr csizma, fa sarokkal, kopottas állapotban, javított 2934049
16163
444
4400
Military
1893 Nagyvárad, katonai végelbocsátó levél 2934026
16164
444
Military
1940 Miskolc, őrmester szép kitüntetéssorral, családjával, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, sérült karton, 17×23 cm 2934005
16165
444
Military
cca 1915 Páncélvonat, kartonra ragasztott fotó, felületi sérülésekkel, üvegezett keretben, 9×13,5 cm 2930299
16166
444
3800
Military
cca 1915 A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatalának körlevele (az imádkozó Ferenc József színes kép ajánlása) 2933888
16167
444
Military
1944 Nógrádsáp, M. kir. 803. rögtönzött munkásezred parancsnokság dokumentumai DKW személyautó igénybevételéről Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft