https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Bolhapiac

Tételek száma: 585

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Régi ágytakaró, szép állapotban, cca 190x140 cm
1
12594.

Régi ágytakaró, szép állapotban, cca 190x140 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Réz és üveg asztali lámpa, működőképes, 29 cm
1
12595.

Réz és üveg asztali lámpa, működőképes, 29 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bonyhádi zománcozott fém zsírosbödön, cca. 5 l, jelzett, kisebb kopásokkal, m: 23 cm
1
12596.

Bonyhádi zománcozott fém zsírosbödön, cca. 5 l, jelzett, kisebb kopásokkal, m: 23 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1987 Gustav Barthel német (NDK) gyártmányú benzines forrasztólámpa, fém és bakelit, 0,5 l űrtartalom. Jelzett, korának megfelelő, használt állapotban, m: 18,5 cm
1
12597.

1987 Gustav Barthel német (NDK) gyártmányú benzines forrasztólámpa, fém és bakelit, 0,5 l űrtartalom. Jelzett, korának megfelelő, használt állapotban, m: 18,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagyméretű hurkatöltő, fém és fa, kopottas, rozsdafoltos, h: 48 cm
1
12598.

Nagyméretű hurkatöltő, fém és fa, kopottas, rozsdafoltos, h: 48 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
5 db régi alpakka, réz és fém tál, tálca, kínáló. Benne ezüstözött is 10-29 cm-ig.
1
12599.

5 db régi alpakka, réz és fém tál, tálca, kínáló. Benne ezüstözött is 10-29 cm-ig.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
5 db selyem asztali zászló: Kínai, magyar, szovjet, stb 28 cm
1
12600.

5 db selyem asztali zászló: Kínai, magyar, szovjet, stb 28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
EUR
,
17,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Alpakka tejkiöntő 13 cm
1
12601.

Alpakka tejkiöntő 13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bolha tétel, 3 db: Hagenuk vezeték nélküli vonalas telefon, adapterrel, használt állapot + TM-032 Wireless (vezeték nélküli) fejhallgató, jó állapotban, USB-vel, eredeti dobozában + Retró higanyos fali hőmérő, kopásnyomokkal. Vegyes méretben, nincsenek kipróbálva.
1
12602.

Bolha tétel, 3 db: Hagenuk vezeték nélküli vonalas telefon, adapterrel, használt állapot + TM-032 Wireless (vezeték nélküli) fejhallgató, jó állapotban, USB-vel, eredeti dobozában + Retró higanyos fali hőmérő, kopásnyomokkal. Vegyes méretben, nincsenek kipróbálva.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
2 db régebbi, egyedi vállfa, koruknak megfelelő állapotban
1
12603.

2 db régebbi, egyedi vállfa, koruknak megfelelő állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Retró szovjet úti vasaló, eredeti tokjában, használatlan állapotban, 29,5x6,5x6,5 cm
1
12604.

Retró szovjet úti vasaló, eredeti tokjában, használatlan állapotban, 29,5x6,5x6,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Diehl áram időzítő kapcsoló
1
12605.

Diehl áram időzítő kapcsoló

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz