Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2934761
12768
444
Flea Market
Ásványtartó, 84 férőhelyes, két kivehető rekesszel, vászonborítással és bársony béléssel, 37x29,5x4,5 cm 2934747
12769
444
4400
Flea Market
Kis asztali gong. Közel-keleti, teve és kígyó motívumokkal díszített réz gong, hozzá való kalapáccsal. m: 24,5 cm 2934735
12770
444
Flea Market
Kacsa és kiskacsa. 2 db fém figura, réz rátétekkel. Szétnyitható, belül üreges (egymásba rakható). h: 4,5 - 12,5 cm 2908135
12771
444
Flea Market
6 darab vegyes szerszám, tartóban 2935100
12772
444
Flea Market
Háromágú gyertyatartó, bronz-alabástrom, jelzés nélkül, m: 27 cm 2935097
12773
444
4400
Flea Market
Réz gyertyatartó, levél formájú talppal, m: 9,5 cm 2935115
12774
444
Flea Market
Ónix-fém figurális angyalos gyertyatartó, kis kopással, m: 23 cm 2935111
12775
444
Flea Market
Szövetre nyomott kép (rőzseszedők), dekoratív, ovális réz keretben, falra akasztható, 21,5x16 cm (teljes méret: 30,5x21,5 cm) 2912919
12776
444
2200
Flea Market
3 darab tengeri csillag, szép állapotban, d: ~13 cm 2912907
12777
444
2200
Flea Market
Fa támasztós fényképtartó, hibátlan, 25x20 cm 2912901
12778
444
3800
Flea Market
Aigner órásdoboz, jelzett, hibátlan, 19x14x9 cm 2887613
12779
444
Flea Market
Retro bőr színházi táska, foltokkal, kopásnyomokkal, a szíjakon törés- és javításnyomokkal, 21x12x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft