Porcelán Tételek száma: 367
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2920489
11260
443
40000
Zsolnay porcelán váza. Családi pecsét, cca 1880. Kézzel festett, jelzett, javított 22 cm 2920497
11261
443
30000
Zsolnay fajansz korsó, ón fedéllel puttó mintás. Z.V: Pécs benyomott jelzéssel. Hajszálrepedéssel 26 cm 2854913
11262
443
40000
Zsolnay porcelán dudázó paraszt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 42 cm 2920752
11263
443
Zsolnay áttört virágos kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Benyomott Zsolnay Pécs 2259 formaszámmal. d: 22,4 cm 2867457
11264
443
Zsolnay virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2915776
11265
443
Zsolnay agár, kézzel festett, jelzett (tervező: Markup Béla), hibátlan, m: 26 cm 2923096
11266
443
38000
Zsolnay eozin mázas Zsolnay Vilmos fejét és a pécsi Zsolnay kutat ábrázoló váza. Jelzett, hibátlan 23 cm 2919569
11267
443
40000
Zsolnay pillangó mintás 6 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2919594
11268
443
40000
Zsolnay pillangó mintás 6 személyes kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2919599
11269
443
24000
Zsolnay porcelán pillangó mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 17 cm, d: 25 cm 2864326
11270
443
Zsolnay Nádor Judit retró váza 2db, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2864321
11271
443
28000
Zsolnay alapmázas váza. "Kopjás váza" Formaterv Török János. Jelzés nélkül, hajszálrepedéssel. m: 34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft