Porcelán

Tételek száma: 367

Zsolnay porcelán váza. Családi pecsét, cca 1880. Kézzel festett, jelzett, javított 22 cm
11260.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
9

Zsolnay fajansz korsó, ón fedéllel puttó mintás. Z.V: Pécs benyomott jelzéssel. Hajszálrepedéssel 26 cm
11261.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

11262.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Zsolnay áttört virágos kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Benyomott Zsolnay Pécs 2259 formaszámmal. d: 22,4 cm
11263.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
35

Zsolnay virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11264.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Zsolnay agár, kézzel festett, jelzett (tervező: Markup Béla), hibátlan, m: 26 cm
11265.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Zsolnay eozin mázas Zsolnay Vilmos fejét és a pécsi Zsolnay kutat ábrázoló váza. Jelzett, hibátlan 23 cm
11266.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Zsolnay pillangó mintás 6 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11267.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Zsolnay pillangó mintás 6 személyes kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11268.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Zsolnay porcelán pillangó mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 17 cm, d: 25 cm
11269.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

11270.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Zsolnay alapmázas váza. "Kopjás váza" Formaterv Török János. Jelzés nélkül, hajszálrepedéssel. m: 34 cm
11271.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft