Porcelán

Tételek száma: 367

Antik Herendi / Óherendi virágmintás váza, kopással, m: 24,5 cm
11212.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herend jelzéssel áttört kínáló tálca, matricás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21x15,5 cm
11213.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Herendi Viktória mintás váza, matricás, alján lyukkal, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm
11214.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm
11215.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herend áttört mintás bonbonier, virág plasztikákkal díszítve, masszába nyomott jelzéssel, minimális kopással, m: 9,5 cm
11216.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi porcelán Hófehérke, kézzel festett, jelzett, korona restaurált, m: 14 cm
11217.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

11218.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi Szent István plakett. 1988. Biszkvit, jelzett, hibátlan d: 11,5 cm
11219.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Herendi porcelán rózsás gyertyatartó, 1940. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 7,5 cm
11220.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1930 Herendi "Emlék a herendi porcelángyárból, mely 1839-ben alapíttatott" biszkvit porcelán plakett d: 8 cm
11221.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Heinrich arany virágmintás süteménykínáló, porcelán, kézzel festett, kis kopással, jelzett, d: 29,5 cm
11222.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Herendi porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 18x30 cm
11223.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft