Porcelán Tételek száma: 367
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2889799
11212
443
Antik Herendi / Óherendi virágmintás váza, kopással, m: 24,5 cm 2904809
11213
443
Herend jelzéssel áttört kínáló tálca, matricás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21x15,5 cm 2904782
11214
443
Herendi Viktória mintás váza, matricás, alján lyukkal, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm 2904786
11215
443
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm 2904729
11216
443
Herend áttört mintás bonbonier, virág plasztikákkal díszítve, masszába nyomott jelzéssel, minimális kopással, m: 9,5 cm 2920838
11217
443
11000
Herendi porcelán Hófehérke, kézzel festett, jelzett, korona restaurált, m: 14 cm 2909172
11218
443
Herendi / Óherendi zöld virágmintás tányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, d: 20 cm 2919733
11219
443
Herendi Szent István plakett. 1988. Biszkvit, jelzett, hibátlan d: 11,5 cm 2868583
11220
443
Herendi porcelán rózsás gyertyatartó, 1940. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 7,5 cm 2923920
11221
443
1930 Herendi "Emlék a herendi porcelángyárból, mely 1839-ben alapíttatott" biszkvit porcelán plakett d: 8 cm 2914832
11222
443
Heinrich arany virágmintás süteménykínáló, porcelán, kézzel festett, kis kopással, jelzett, d: 29,5 cm 2915027
11223
443
Herendi porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 18x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft