Kerámiák

Tételek száma: 173

Iparművészeti retró kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 29,5 cm
11134.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Régi miskakancsó, mázas kerámia, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 23,5 cm
11135.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Erdély, XIX. század vége, antik népi mázas kerámia tányér, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 18,5 cm
11136.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tófej kerámia váza. Jelzett , hibátlan 21 cm
11137.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11138.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Figurális csehszlovák váza, mázas, jelzéssel, formaszámmal, kopásokkal, m: 19,5 cm
11139.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

3 db kézzel festett kávés kanna, klf méretben 12-20 cm Jelzett, hibátlan
11140.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Imádkozás, kerámia fali dísz, jelzés nélkül, 34×18 cm
11141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Liezen Austria kerámia váza, virág díszítménnyel, jelzéssel, kopással, m: 20 cm
11142.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Jelzés nélkül: Art Deco váza, mázlepattanásokkal, m: 9,5 cm
11143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Olasz mázas kerámia falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 17 cm
11144.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11145.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft