Porcelán Tételek száma: 330
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2824578
11469
442
Kínai, sárkányos szakés csésze, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, d: 7 cm 2780100
11470
442
Bavaria díszváza, jelzett. kopásokkal, m: 11 cm 2793032
11471
442
Cluj kínálótál, erősen kopott, jelzett, d: 26 cm 2811281
11472
442
Alba Júlia retró porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, lepattanásokkal. m: 37cm 2895252
11473
442
Air France légitársaság kétszemélyes kávékínáló szett, műanyag tálca két porcelán pohárral, jelzéssel, kis kopással, 18x13cm, pohár m: 5 cm 2906753
11474
442
Antik szószkiöntő, virágmintával és domború mintázattal díszített, kis kopásokkal, jelzéssel, h: 23 cm 2906583
11475
442
Iris porcelán Szeged historizáló jelenetes váza, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 17,5 cm 2907986
11476
442
Bavaria tejkiöntő, virágmintás, matricás, jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm 2907685
11477
442
2 darab Gránit virágmintás falitál, kis kopással, jelzéssel, d: 18 cm 2908526
11478
442
Velencei városkép, olasz fajansz falitányér, jelzéssel, kopással, 19,5x19,5 cm 2908573
11479
442
Drasche porcelán madárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2908577
11480
442
Drasche porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft