Porcelán Tételek száma: 330
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2906004
11333
442
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza. Matricás. jelzett, hibátlan m: 15 cm 2909631
11334
442
2 db Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 21 cm, 16 cm 2911014
11336
442
3 db Hollóházi porcelán (tányér, bonbonier, tálka), Szász Endre által tervezett mintával. (Kézzel aranyozva, 21 karátos arannyal). Matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal. 2808355
11337
442
Hollóházi kutya. Kézzel festett porcelán. Hibátlan. jelzett. m: 12 cm 2858609
11338
442
Hollóházi Románc kollekció, Korintosz, matricás porcelán bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 2757225
11339
442
Hollóházi retró virágmintás kis tálka. Matricás, jelzett, minimális kopással, 8x8 cm 2912626
11340
442
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 2914076
11341
442
Hollóházi porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan 21x12,5 cm 2848101
11342
442
Hollóházi favágó legény. Kézzel festett porcelán figura, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm 2908476
11343
442
Hollóházi cukortartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm 2908474
11344
442
Hollóháza Faragó tervezésű porcelán gyűrűtartó dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9x6 cm 2905556
11345
442
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft