Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2784777
11864
442
60000
Antique
Antik kínai tubákos üveg, jelzett, szép állapotban, m: 6 cm 2832585
11865
442
40000
Antique
12 személyes ezüstözött évőkészlet, 2 dobozban, jelzett, szép állapotban. 36 db: 12db villa, kanál, kés. 2784646
11866
442
22000
Antique
Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm 2784582
11867
442
30000
Antique
Planiméter, dobozában, h: 26 cm. Szabálytalan alakú görbe által határolt terület nagyságának meghatározását szolgáló matematikai eszköz. A terület körvonalain egy úgynevezett követőpontot vezetnek végig, amely a követőkarok segítségével egy integráló mechanizmussal van összekötve. 2784950
11868
442
40000
Antique
Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm 2768634
11869
442
32000
Antique
Nagy és közepesméretű ásványok, cca 20-25db, kalcit, homokkő, kvarc, stb. d: 4-11cm 2798604
11870
442
46000
Antique
Nagyméretű ásvány gyűjtemény, Limonit, markazit, almandin, realgar, hegyikristály, siderit, kalcit, dolomit, füstkvarc, Apophillit, stc. cca. 30db, d: 5-14 cm 2798589
11871
442
55000
Antique
Nagyméretű ásvány gyűjtemény, pirit, hópehely obszidián, rózsakvarc, Purpurit?, kvarcok, mahagóni obszidián, 5 db fosszília, d: 3-13 cm 2798594
11872
442
46000
Antique
24 db vegyes ásvány, hegyikristály, albit, serpentin, apophillit, tejopál, desmin, hematit, stb. d: 4-8 cm 2909915
11873
442
30000
Antique
Titkos gyógyszertartó szekrényke festmény keretbe rejtve. Prága. XIX. sz. Rudolf Sváb asztalos munkája. A festmény Patocka jelzéssel. Méret 29x23 cm Külső méret 40x42 cm 2910953
11874
442
15000
Antique
Gyertyatartó. Tüziaranyozott bronz, festett porcelán, sárkányos fogóval. 58 cm 2906053
11875
442
28000
Antique
MOM NI B1 teodolit eredeti fém tokkal, kulccsal, jó állapotban 21x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft