Fotó Tételek száma: 439
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2913257
13876
442
Photo
Régi külföldi fotók (Olaszország, Velence, stb.), kétféle méretben, 38+32 db (össz. 70 db), jó állapotban, 11,5x8,5 cm és 7x4,5 cm 2908500
13877
442
Photo
cca 1890 3 db keményhátú kabinetfotó német városképek 11x17 cm / Germany topographie 2908845
13878
442
Photo
cca 1920-1940 Meran/Merano dél-tiroli település 3 db fotója, 12x17 cm 2879200
13879
442
Photo
Bogyiszló és Homorúd újjáépítése az 1956. évi árvíz után, 5 db fotó, 12,5x9 cm és 6,5x4,5 cm között 2879269
13880
442
Photo
Lillafüred, Palotaszálló, feliratozott, nagyméretű fotó, 30x23,5 cm 1549786
13881
442
Photo
cca 1961 Miskolc látképe az épülő TV toronyból, vintage fotó, 22,5x17,5 cm 2041039
13882
442
Photo
cca 1930 Krasznahorkaváralja (Felvidék), nagyméretű fotó, 18x24 cm / Krásnohorské Podhradie (Slovakia), large-size vintage photo 2637808
13883
442
Photo
cca 1930 Római mozgalmas csoportkép / Roma lively photo 24x18 cm 2905576
13884
442
Photo
1909 Előpatak, Erdély 17 db fotó albumban 16x14 cm 2890019
13885
442
Photo
1953 Brno fényképalbum, 20 db fotóval, városrészletek, utcaképek járművekkel (troli, villamos) stb., cseh nyelven feliratozva, zsinórfűzésű vászonkötésen aranyozott BRNO felirattal és címerrel, karton tokban, fénykép méret: 13×18 cm / 1953 Brno photo album with 20 photos of the city, in linen binding, photo: 13×18 cm 2908582
13886
442
Photo
1942-1955 Régi családi fotóalbum, benne sok balatoni kép (Siófok, Balatonlelle, vitorlások, stb.), ill. más magyar településeken (Nógrád, Jánk, Bp., Kismaros, Verőce, stb.) készült felvételek; össz. több mint 100 db fotó, többségük feliratozva, sérült zsinórfűzéses albumban, 23x16,5 cm 2867777
13887
442
Photo
1940 Bánffyhunyad (Huedin), Erdély + Fehérgyarmat, templomok, 2 db fotó, egy kartonra kasírozva, 22,5x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft