Fotó Tételek száma: 439
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2906759
14033
442
Photo
cca 1920 Erdős Sándor budapesti fényképész műtermében készült, keményhátú vintage esküvői fotó, feliratozva, 20,8x11 cm 2905918
14034
442
Photo
cca 1979 Gervai Tamás (?-?) debreceni fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás a ,,Mohácsi impressziók" című sorozatból; a kép megjelent kiállítási meghívóján is, de fordított állásban, a dokumentum is a tétel tartozéka, 14,6x10 cm 2905970
14035
442
Photo
1940 Járai Rudolf (1913-1993) budapesti fotóriporter és fotóművész ,,Nyári zápor" című felvétele, 1 db modern nagyítás, 21x15 cm 2906851
14036
442
Photo
cca 1965 Hagyományos disznóvágás faluhelyen, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 21 db modern nagyítás, 21x15 cm és 10x15 cm 2879177
14037
442
Photo
1972 A Barátság kőolajvezeték áthúzása a Dunán, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm 2879944
14038
442
Photo
1935 Bp., a Foederatio Emericana bálja a Pannonia szállóban, tagok csoportképe, rajtuk a szervezet kitüntetéseivel; a hátoldalon pecséttel jelzett (Schäffer fotó), 17,5x11,5 cm 2879150
14039
442
Photo
1965 Ferencváros (FTC) - Pécs labdarúgó-mérkőzés, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm 2911236
14040
442
Photo
cca 1900 Kisfiú portréja, keményhátú fotó Mai és Társa budapesti műterméből, 20,5×11 cm 2769513
14041
442
Photo
Bikaviadalokról készült modern fotók, kb. 40 db 2908868
14042
442
Photo
cca 1910 Cilinderes és keménykalapos úriemberek portréja kisfiúval, keményhátú fotó Gutkaiss József Koritnyicafürdő/Besztercebánya műterméből, a felületén bejegyzéssel: "Lajos bácsi, apám és Feri bátyám", kis sérülésekkel, 16x11 cm 2908970
14043
442
Photo
cca 1900 Férfiportré, Ellinger Ede budapesti műterméből, 17x11 cm 2908163
14044
442
Photo
cca 1910 Kassa Lőcsei ház 3 db fotó 18x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft