Órák Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2816146
12365
441
26000
Watches
Roskopf fém tokos zsebóra. számlapon repedéssel működő, jó állapotban pontosan jár d: 51 mm 2883290
12366
441
70000
Watches
Longines Tank férfi karóra, mechanikus, 30x33mm, acél tok, pontos, számlapon kis korrózió, 2840917
12367
441
Watches
Prinsard a Vals lovas ezüstözött mechanikus zsebóra, kulccsal, működik, d: 43 mm 2791235
12368
441
26000
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra. Vésett, lovas számlappal. Hibátlan számlap, szép állapotban, jelzett, működik d: 46 mm 2816145
12369
441
26000
Watches
Roskopf fém tokos zsebóra. jó állapotú festett számlap működő, jó állapotban pontosan jár d: 52 mm 2840959
12370
441
Watches
Ezüst tokos mechanikus, női zsebóra, működik, jelzett, d: 29 mm 2791201
12371
441
30000
Watches
Kay's Empress Swiss made jelzett ezüst (Ag) tokos kulcsos zsebóra. XIX. sz. második fele Szép állapotban, jelzett, működik, kulccsal d: 40 mm 2791191
12372
441
Watches
Szecessziós ezüst (Ag) tokos női zsebóra. Szép állapotban, jelzett, működik d: 30 mm 2816143
12373
441
22000
Watches
Roskopf fém tokos vasutas zsebóra. számlapon kis sérüléssel működő, jó állapotban d: 51 mm 2815915
12374
441
30000
Watches
Ezüst (Ag) női zsebóra. Kulcsos, XIX. sz. vége. Jelzett, hibátlan számlappal, működő, jó állapotban d: 34 mm 2883249
12375
441
150000
Watches
Grand Perregaux automata karóra, d: 34 mm, pontosan jár.
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2840963
12376
441
50000
Watches
Certina Kurth Freres, quartz zsebóra, d: 50 mm, pontosan jár. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft