Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2866993
11797
441
Antique
3 db fa szivartartó, újszerű állapotban, 18x9 cm, 17,5x3,5 cm, 19x6,5 cm 2834488
11798
441
Antique
Malborghet látképe. Olaj, faragott fa alabon domborműves szarvas figura. XX. sz. eleje 14x17 cm 2860899
11799
441
Antique
Dekoratív antik fotóalbum egészbőr kötésben, réz rátétekkel, vizitkártyának, kabinetfotóknak, működő réz csattal, elég jó állapotban. 26x33 cm 2895312
11800
441
Antique
Fa doboz fazettált üveg tetővel, titkos fiókos résszel. Működő zárral, kulccsal . 18x27x11 cm 2895334
11801
441
Antique
Hintólámpa / fiáker lámpa , jó állapotban, jó üveggel. 40 cm 2896213
11802
441
15000
Antique
Női díszmagyar mente és két darab párta . Arany sujtásos bársony, párták kissé sérültek 2895576
11803
441
Antique
Antik neszeszer készlet egyik csont nyelű, másik műanyag, tükrös dobozban. Kis hiánnyal 37x29 cm 2895944
11804
441
Antique
Aranyozott keretes nyolcszögletű tükör. Kis sérülés a kereten. Külső méret 56x56 cm 2896216
11805
441
Antique
Antik papi föveg XX. sz. eleje. belül kissé sérült 2897563
11806
441
Antique
Alpakka cukordoboz jelzett 17 cm 2897562
11807
441
Antique
Alpakka cukordoboz jelzett art deco 14 cm 2731708
11808
441
Antique
Régi Kínai fatörzs váza steinzeug, jelzett: Guang xing tang. 1950 körül. m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft