Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2897565
11809
441
Antique
Ezüstözött réz cukordoboz jelzett 16 cm 2671796
11810
441
Antique
Empire stílusú gyertyatartó. Műkő, Kopással 20 cm, 2819429
11811
441
11000
Antique
Régi fa kehely bronz madárral, kis kopásokkal, m: 20 cm 2842755
11812
441
Antique
Régi, fa litográfiás zenedoboz, asztali dísz, működik, szép dallammal, kopásokkal, 12x9 cm 2589759
11813
441
Antique
Bencze Lilla Judit (1926-1998): Kazári asszony. Tűzzománc, fa lapon, jelzett, hátoldalán a művész címkéjével,10x10 cm 2863655
11814
441
Antique
Sasfejes réz fokos bot 98 cm 2901863
11815
441
Antique
Patkolt ló pata. Lovas asztali dísz. XIX. sz vége. Szaru. réz patkó dísszel 12x15 cm 2901887
11816
441
Antique
Antik nagy méretű öntöttvas lakat XIX. sz. eleje. 22 cm 2902406
11817
441
Antique
2 db réz falikar 20 cm, 30 cm 2902431
11818
441
Antique
Fekete hímzett mintás mellény 64 cm Kézimunka hibátlan állapotban 2902430
11819
441
Antique
Kalocsai mintás terítő 64 cm + mellény. Kézi munka. 2903652
11820
441
Antique
Angol iskolai írószekreter. cca 1820.. Intarziás, réz fogókkal. 29x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft