Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2900726
12010
441
Antique
Masszív réz ékszertároló doboz, turul díszítményekkel, apró kopással, jelzés nélkül, 20x15x10 cm 2900697
12011
441
Antique
Régi üvegezett kártyatartó doboz, kártyázó készlet számára, kis kopásokkal, jelzés nélkül, 32x22x11 cm 2898755
12012
441
Antique
Régi Spejbl és Hurvínek babák, régi cseh bábmese főszereplői, kerámia és fa, m: 10-13,5 cm 2904365
12013
441
Antique
Szecesszió jellegű hölgy, könnyített fém, bronzírozva, fali, jelzés nélkül, hibátlan, d: 30 cm 2904459
12014
441
Antique
Prága mintás bronzírozott fém falitányér, jelzés nélkül,minimális kopással, d: 31 cm 2903937
12015
441
Antique
Régi lőportartó, réz díszítménnyel, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 25 cm 2897661
12016
441
Antique
Antik bordóüveg só- és borsszóró, ezüst szerelékkel, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 5,5-6,5 cm 2897512
12017
441
15000
Antique
cca 1920 Süss Budapest teodolit, korának megfelelő szép állapotban, jelzéssel, m: 36 cm 2896618
12018
441
Antique
Szecessziós, pohárkészlet, ezüstözött, jelzett tálcán: WMF (WURTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK). Ezüstözött pohártartó, jelzés nélkül, 6 db. Csiszolt kristályüveg betétekkel, korának megfelelő, szép állapotban. Tálca mérete: 49x14,5 cm 2896439
12019
441
Antique
Art deco hamuzó. Elegáns asztali hamuzó, ezüstözött alpakka, emelvényen, szolid mintájú gyufatartóval, téglalap test, fa talpon, korának megfelelő kopásokkal. Szép állapotban. m: 16 cm, d: 10x 11 cm 2896440
12020
441
Antique
Antik kosárka. Közepes méretű fém füles kosárka, ovális, körben leveles díszítéssel, belevaló üvegbetéttel (kis csorbával), jelzés nélkül, diszkrét patinás ezüstözés, korának megfelelő szép állapotban. m: 16 cm d: 15x8 cm 2896446
12021
441
Antique
Art deco doboz. Elegáns asztali levéltartó, Art deco lemez doboz, fekete-kék (kopott) festéssel, zsanéros tetővel, korának megfelelő állapotban, kopásokkal, jelzés nélkül. 18x12x5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft