Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2754749
11974
441
50000
Antique
Szecessziós bronz gyertyatartópár, kopásokkal, m: 23 cm 2813691
11975
441
30000
Antique
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy. Miniatűr, keretben, d: 6x5 cm, keret méret: 11,5x10cm 2709321
11976
441
Antique
A brüsszeli Atomium emlékmű kis makettje, fém, márvány talapzaton, m: 16 cm 2703224
11977
441
Antique
Jelzés nélkül: Hölgy portré, miniatűr, minimális kopásokkal, 6x4,5 cm 2703156
11978
441
Antique
Jelzés nélkül: Zodiákus fali dísz. Réz. Hibátlan, d: 19,5 cm 2840675
11979
441
40000
Antique
Japán. 1960 körül, Ko / Yoshino Toy co. Volkswagen Bogár. Működik, elemmel, h: 24 cm 2840681
11980
441
Antique
Carmen ezüstözött sörbet / fagyis készlet, jelzett, minimális deformálódás, m: 9,5 cm 2840682
11981
441
40000
Antique
Antik francia ezüstözött gyertyatartópár, kopásokkal, deformációval, jelzés nélkül, m: 27 cm 2840697
11982
441
Antique
Antik porcelán asztalióra, kopott, nem jár, jelzés nélkül m: 20 cm 2840694
11983
441
Antique
2 db ezüstözött kínáló, jelzett, d: 11 cm 2709311
11984
441
50000
Antique
Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm 2790226
11985
441
80000
Antique
Monumentális, japán, Satsuma jellegű porcelán lámpatest, jelzés nélkül, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, 1950-70 körül, korának megfelelő állapotban, fa talapzaton, m: 80 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft