Festmények és grafikák

Tételek száma: 382

Bárkányi Pál (?-?): Közel-keleti utcakép minarettel, 1933. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapszéli törésekkel, 23,5x17,5 cm
10036.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Bencze Lilla Judit (1926-1998): Nő fehér függővel. Tűzzománc, fa lapon, jelzett, hátoldalán a művész és Iparművészeti Vállalat címkéjével. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. 10x10 cm
10037.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Benkóczy Péter (1946-): Grimaudi utcarészlet (Franciaország). Pasztell, papír, jelzett, 31x23 cm, paszpartuban.
10038.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Benkóczy Péter (1946-): Dunakanyar. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, 45x70 cm, dekoratív fakeretben. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából.
10039.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 38x54 cm
10040.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10041.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Bocsák Krisztina (1964- ): Árnyas part. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm. Hátoldalán certifikáttal.
10042.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Bocsák Krisztina (1964- ): Magányos fa. Olaj, farost, jelzett, díszes fakeretben, hátoldalán címkével, 20×50 cm
10043.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
15

10044.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Boldizsár István (1897-1984): Nyár falun. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. 16x28 cm
10045.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Borzásy Béla (1878-1947): Lány az ablaknál, 1919. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 82x66 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10046.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Bujdosó Alpár (1935-2021): Kitöltésre váró rovat.... Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 42x57 cm
10047.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft