Magángyűjtemény a Gödöllői kiállításról

Tételek száma: 400

Gepárdbőr, fejjel, sérült, 180x110 cm /
20524.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

20525.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Medve bőr, fejjel, sérült, 160x160 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20526.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Historizáló fekete könyvtartó állvány, kopásokkal, kissé inog 46x32x103 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20527.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63

1650 körül, bronz templomi örökmécs, korának megfelelő állapotban, 63x14cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20528.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

1750 körül, templomi füstölő, korának megfelelő sérülésekkel, 59x12 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20529.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

1850 körül, ezüstözött vörösréz templomi kehely, antik, arany szálhímzéses kehely takaróval, korának megfelelő állapotban, m: 24 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20530.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

20531.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1900 körül, fém papagáj tartó, kopásokkal, m: 65 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20532.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Ónémet feles ütős fali óra, szép állapotban, nincs kipróbálva, 88x30 cm /A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20533.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Fa kottatartó, sérült, m: 125 cm
20534.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1850 körül, fa falióra, hónap nap kijelzéssel, mechanikus, nincs kipróbálva, 60x59 cm /
20535.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft