Erdély

Tételek száma: 1770

1916 Brassó, Kronstadt, Brasov; Rezső parki szökőkút / park, fountain (EK)
41695.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1901 Brassó, Kronstadt, Brasov; Lövölde, Árokmenti kirándulási hely, vendéglő, bor és sörcsarnok / Shooting hall, Graft hiking spot, restaurant, beer and wine hall. Art Nouveau, forest litho (lyukak / pinholes)
41696.
Anyagjel T3/4

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
16

1933 Brassó, Kronstadt, Brasov; Scoala de Copii mici a Statului No. 4. Blumana / Bolonyai 4. sz. állami iskola / Blumenau Schule / school. photo (fl)
41697.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Brassó-Budapest, Brasov-Budapest (Kronstadt); Nemzetközi Vasúti Hálókocsi Társaság MÁV 2284D szerelvénye a vasútállomáson, vonat, vasutas és kalauz, szakács / International railway sleeping car company's train at the railway station, railwayman, conductor, chef. photo (EK)
41698.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
9

Brassó környéke, Kronstadt, Brasov; Román ipar vonat, iparvasút gőzmozdonya. Adler és fia kiadása / Trenul industrial roman / Romanian industrial railway, train, locomotive
41699.
Anyagjel T1

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
13

1901 Brassó, Kronstadt, Brasov; M. kir. pénzügyi palota. Magyar zászlós szecessziós litho / financial palace. Hungarian flag, Art Nouveau, litho (r)
41700.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1929 Brassó, Kronstadt, Brasov;
41701.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Brassó, Kronstadt, Brasov; Purzengasse, Zahnarzt / Kapu utca, Dr. Adler fogorvos rendelője. Brassói Lapok kiadása / street view, dentistry
41702.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Brassó, Kronstadt a Király hegyről / fortress (b)
41703.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Brassó, Kronstadt, Brasov; Salamon szikla / Salamon Felsen / Pietrele lui Solomon / rock (EM)
41704.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1915 Brassó, Kronstadt, Brasov; látkép, Fekete templom / general view, Lutheran church + "K.u.K. Infanterieregiment Nr. 46. Ersatzbataillon" (kopott sarok / worn corner)
41705.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1915 Brassó, Kronstadt, Brasov; Várkert sétány / Graft /  Aleea Dupa ziduri / castle promenade (Rb)
41706.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft