Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 159

1991 "Gróf Széchenyi István / Gróf Széchenyi István születésének 200. évfordulója alkalmából a Magyar Vízisport Szövetségek 1991" kétoldalasöntött bronz emlékérem (70mm) T:2
31926.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1995. "Ausztria - Magyarország - Österreich - Ungarn WM Frauen Dezember 1995 / International Handball Federation" aranyozott fém kézilabdás sport emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)
31927.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

2006. "A Magyar Köztársaság Mesteredzője" ezüstözött bronz emlékérem "Nedeczky György 2006 - Magyar Edzők Társasága" gravírozással (70mm) T:1- patina
31928.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

31929.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

2012. "IBF Világbajnokság 2012 / Bujutsu-kai Kenshin-ryu" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem szalag nélkül (85mm) T:2
31930.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2017. "Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség / Európa első egyetemi sportszövetsége" bronz emlékérem sérült dísztokban (60mm) T:1
31931.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2017. FINA aranyozott díjérem(?) mellszalagon (71x65mm) T:AU
31932.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

~1970. "Újpesti Dózsa" zománcozott fém sportjelvény (2xklf, egyik Dózsa, másik Újpest felirattal) T:1-,2
31933.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bulgária DN "Bolgár Labdarúgó Szövetség" zománcozott bronz jelvény + Lengyelország DN "PZPN (Lengyel Labdarúgó Szövetség)" zománcozott bronz jelvény + Olaszország DN "Federazione Italiana Giuoco Calcio (Olasz Labdarúgó Szövetség)" zománcozott bronz jelvény T:1-2 Bulgaria ND "Bulgarian Football Association" enamelled bronze badge + Poland ND "PZPN (Polish Football Association)" enamelled bronze badge (3pcs, 2xdiff) + Italy ND "Federazione Italiana Giuoco Calcio (Italian Football Association)" enamelled bronze badge C:UNC-XF
31934.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Csehszlovákia 1978. "IX. Műrepülő Világbajnokság" bronz emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban (57x57mm) T:1 Czechoslovakia 1978. "Mistrovství Světa v Letecké Akrobacii (IX. Aerobatic World Championship)" partially enamelled bronze plaque in original case (57x57mm) C:UNC
31935.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hollandia 2000. "Michael Reiziger / Oranje 2000" kétoldalas fém sport emlékérem (26mm) T:1- Netherlands 2000. ""Michael Reiziger / Oranje 2000" two-sided metal sport commemorative medallion (26mm) C:AU
31936.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Izrael 1988. "XXVI. Nyári Olimpia - Szöul 1988 / Erősítsd derekadat, keményítsd meg erődet. Náhum 2.1" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "0579" sorszámmal, eredeti "Israel Government Coins and Medals Corp." tokban (69mm) T:1- patina Israel 1988. "XXVI Olympic Games - Seoul 1988 / Brace yourselves put forth all your strength. Nahum 2.1" two-sided bronze commemorative medallion with serial number "0579" on the edge, in its original "Israel Government Coins and Medals Corp." case (69mm) C:AU patina
31937.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft