Magyar orvosi emlékérmek és plakettek Tételek száma: 58
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2798414
31639
437
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
Kiss György (1943-) 1998. "Szent Rókus Kórház - 200 éve a gyógyításban 1798-1998 / Jubileumi emlékérem - 1798-1998 Szent Rókus Kórház" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2779583
31640
437
Numizmatika
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem kapszulában (5x) (42mm) T:PP 2779574
31641
437
Numizmatika
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem kapszulában (5x) (42mm) T:PP 2689139
31642
437
Numizmatika
Lapis András (1942- ) 1978. "Prof Petri Gábor sebész / Huszonöt éve egyetemi tanár 1978" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (82mm) T:1- 2678386
31643
437
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1979. "IX. Magyar Endokrin Kongresszus / Szeged" kétoldalas Br emlékérem (69mm) T:1-,2 ph, karc 2604834
31644
437
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1980. "Dr. Imre József sebészprofesszor / Munkatársai és tanítványai 1930-1950" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (112mm) T:1- / Hungary 1980. "József Imre surgeon MD / From the Colleagues and Disciples 1930-1950" double- sided cast bronze commemorative plaque (112mm) C:AU 2705062
31645
437
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1995. "Gyermektraumatológiai Konferencia / Epona Hotel" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- kis patina, ph 2752733
31646
437
Numizmatika
Lessenyei Márta (1930-) 1995. "II. Alapellátási Kongresszus - Budapest" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2749294
31647
437
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1981. "CONGRESSUS INTERNATIONALIS HISTORIAE PHARMACIAE BUDAPEST MCMLXXXI (Nemzetközi Gyógyszerésztörténeti Kongresszus, Budapest 1981)" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~54mm) T:1,1- patina 2702632
31648
437
Numizmatika
Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" bronz emlékérem (40mm) T:1- 2640879
31649
437
Numizmatika
Lux Elek (1884-1941) DN "Rátz László 1863-1930" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2 HP 3430. 2692031
31650
437
4200
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert, ezüstözött bronz emlékérme (56mm) T:1- ph / Hungary 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" struck, two-sided, silver plated bronze commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (56mm) C:AU edge error HPII 1653. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft