Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 207
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2842786
34111
437
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
3db-os jelvény tétel, közte DN A Bencés Gimnázium zománcozott bronz sapkajelvénye (60x35mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző, hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) + DN zománcozott fém sapkajelvény Győr város címerével (46x30mm) T:XF,VF zománchiba 2811700
34112
437
Numizmatika
3db-os repülős jelvénytétel, közte "MALÉV" + ~1950. "Sztahanovista" kitüntetés miniatűrje T:1-2- egyik tű sérült 2850297
34113
437
Numizmatika
4db-os külföldi jelvénytétel, közte Ausztria 1906. "Általános Tavaszi Kiállítás" zománcozott fém jelvény (43x43mm) T:1-,2 közte zománchiba 4pcs of foreign badge lot, in it Austria 1906. "Allgemeine Frühjahrs Ausstellung" enamelled metal badge (43x43mm) C:AU,XF with enamel error among them 2841046
34114
437
6500
Numizmatika
5db-os klf zománcos iskolajelvény tétel, közte DN "BP. VIII. ker. Vas u. - Gépi és Gyors" zománcozott fém jelvény (17x15mm) T:XF közte kis zománchiba 2604716
34115
437
Numizmatika
5 db vegyes magyar és külföldi kitüntetés és emlékérem, közte ~1970-1980. "50 év - Arany Diplomás Pedagógus" zománcozott fém jelvény + DN "35 év a Nemzetgazdaság szolgálatában" német nyelvű, fém emlékérem (2x) kitűzővel T:2,2- patina 2846870
34116
437
Numizmatika
6db klf szocialista kitüntetés, jelvény, közte 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban + ~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény tokban (20x28mm) T:1- patina 2774421
34117
437
Numizmatika
9(xklf) márka, rajongói tematikájú műanyag és fém jelvény közte McDonalds, Nena, Nissan T:2-3- közte sérült, hiányzó függesztés 2837351
34118
437
Numizmatika
11 darabos szocialista jelvény tétel, közte "Az oktatásügy kiváló dolgozója", "Kiváló munkáért" (2xklf) több jelvény tokban T:AU-XF közte hiányzó rátét, sérült tű, sérült tok 2841054
34119
437
Numizmatika
12db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel, közte ~1980. "Kiváló Kisdobos Munkáért" műgyantás fém jelvény (34mm) T:XF,VF közte zománchiba, patina, hiányzó tű 2839806
34120
437
Numizmatika
14db-os magyar és külföldi jelvénytétel, közte Szovjetunió ~1960. "Moszkvai Energetikai Kutatóintézet" zománcozott jelvény, csavaros hátlappal T:AU-VF közte sérült darabok 2837251
34121
437
Numizmatika
30 darabos külföldi kitűző tétel T:1-,2 30 pieces foreign pin lot C:AU,XF 2840299
34122
437
Numizmatika
30db-os szocialista kitüntetés-tétel, közte több Kiváló Dolgozó és Szocialista Brigád T:vegyes közte sérült darabok Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft