Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2850974
12340
437
Sculptures, statuettes, plaques
A kínai három bölcs, Fuk-Luk-Sau, a hosszú élet, a hírnév és a szerencse istenei a Feng Shui szerint. Különleges, egyedi, faragott keményfa szobrok. : 15 cm 2850977
12341
437
Indonéz táncosnő, fafaragás, Bali, magassága: 21 cm 2853099
12342
437
Milo jelzéssel: Női akt. Bronz, kőtalapzaton, m: 17 cm 2848453
12343
437
Elefántos faragott zsírkő dísz. 9 cm 2848481
12344
437
2814962
12345
437
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király. Plakett. Ólom, kopott, d: 11 cm 2821102
12346
437
Jelzés nélkül: Puttó delfinnel. Kézzel festett öntöttvas, erősen kopott, szárnyai hiányoznak, helyénél lyukak. m: 13 cm 2814687
12347
437
Olvashatatlan szovjet szignóval jelzett: Futballista. Bronz, kőtalapzaton. m: 24,5 cm 2814314
12348
437
Cs J. jelzéssel: Fiú fej. Bronz dombormű. Jelzett 120x120 mm 2820085
12349
437
Jelzés nélkül: Táncosok. Réz szobor, mészkő talapzaton, kezüknél a ragasztás elvált, m: 10 cm 2841459
12350
437
15000
Jelzés nélkül: Táncosnő. Francia, hidegen festett spiáter táncosnő,kezében tamburin és castagnette "La Danse" felirattal a fa talpon(fa repedt), részletgazdag öntvény. Kopásokkal 33x 9cm 2840686
12351
437
Jelzés nélkül: Szarvas. Bronz, m: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft