Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 118

A kínai három bölcs, Fuk-Luk-Sau, a hosszú élet, a hírnév és a szerencse istenei a Feng Shui szerint. Különleges, egyedi, faragott keményfa szobrok. : 15 cm
12340.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Indonéz táncosnő, fafaragás, Bali, magassága: 21 cm
12341.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Milo jelzéssel: Női akt. Bronz, kőtalapzaton, m: 17 cm
12342.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
39

Elefántos faragott zsírkő dísz. 9 cm
12343.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Faragott fali dísz 45 cm
12344.

Faragott fali dísz 45 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12345.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Jelzés nélkül: Puttó delfinnel. Kézzel festett öntöttvas, erősen kopott, szárnyai hiányoznak, helyénél lyukak. m: 13 cm
12346.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Olvashatatlan szovjet szignóval jelzett: Futballista. Bronz, kőtalapzaton. m: 24,5 cm
12347.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Cs J. jelzéssel: Fiú fej. Bronz dombormű. Jelzett 120x120 mm
12348.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Táncosok. Réz szobor, mészkő talapzaton, kezüknél a ragasztás elvált, m: 10 cm
12349.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Táncosnő. Francia, hidegen festett spiáter táncosnő,kezében tamburin és castagnette "La Danse" felirattal a fa talpon(fa repedt), részletgazdag öntvény. Kopásokkal 33x 9cm
12350.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Szarvas. Bronz, m: 9,5 cm
12351.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft