Nyomtatványok

Tételek száma: 477

Raffael - album. Mit Einführung von Prof. Th. Wedepohl. Berlin, én., Verlag der Vereinigten Kunstanstalten MBH, 18 sztl. lev. Német nyelven. Papírkötésben. + Merians Zürcher Stiche, 13 illusztráció. Papírmappában, sérült, javított gerinccel, kijáró lapokkal.
16458.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Toroczkai Wigand Ede (1869-1945): Réka asszony sátoros kertje. Nyomat, papír. Foltos. Lapszéli apró szakadásokkal. 10x10 cm.
16459.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Régebbi használati utasítások, jótállások (varrógép, táskarádió, Csepel kerékpár, stb.), össz. 10 db
16460.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Népi hímzések, díszítő minták (székely, matyó, torockói, stb.), 9 db különféle, vegyes méretben + néprajzi térkép, 29,5x21 cm
16461.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
18

5 db régi svájci, osztrák idegenforgalmi prospektus
16462.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

ifj. Feszt László (1957- ) saját grafikájával illusztrált névjegykártyája, 10x14,5 cm
16463.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Zongoralecke, pornográf grafikáról készült modern nyomat, paszpartuban, üvegezett fa keretben, teljes méret: 43x32,5 cm
16464.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

2 db régi imakönyv + családkönyv + vegyes szentképek és vallási témájú nyomtatványok
16465.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Buda, Eger, Hatvan és Szolnok 16-17. századi látképe, 4 db nagyméretű, színes reprint, 47x33 cm
16466.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15 db különféle táblázat (régi tolótáblázat, korong, geometriai, periódusos rendszer, stb.)
16467.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Meisner jelzéssel: Czieszyn. Nyomat, papír, üvegezett fakeretben. 14,5x28,5 cm
16468.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Budapesti téli életkép, modern lakásdekorációs nyomat, paszpartuban, fóliázva, 38x29 cm
16469.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft