Nyomtatványok Tételek száma: 477
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2851807
16289
437
24000
Printed Materials
cca 1950-58 Angol labdarúgó válogatott 17 db meccsfüzete (Brazília, Németország, Szovjetúnió, Ausztria, Wales, Jugoszlávia stb.), vegyes, többségében jó állapotban / England national team, 17 football match booklets from the 1950s, against Brazil, Yugoslavia, USSR, West Germany, Asutria, Wales etc., mainly in good condition 2846282
16290
437
Printed Materials
cca 1950 3 db Wemo Modes Internationales vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, lap tetején egészen apró foltokkal, 32x21,5 cm 2593839
16291
437
Printed Materials
cca 1950-90 Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) nagybányai, majd szentendrei festőművésszel kapcsolatos kiállítási meghívók, katalógusok, újságcikkek 2847207
16292
437
Printed Materials
1951 Győr-Sopronmegyei Lavasbajnokságok Győrben, programfüzet, 16p 2849243
16293
437
Printed Materials
1951-52 Szabad Művészet 3 db lapszáma: 1952, 5. és8., 1951 7.sz. Kiadói papírkötésben. 2839923
16294
437
Printed Materials
1951-1952 Táncművészet c. folyóirat I. és II. évf. számai egybekötve (nem teljes évfolyamok), számos fekete-fehér fotóval, félvászon-kötésben, az első címlapon vágásból eredő hiánnyal 2852622
16295
437
Printed Materials
1952 Népsport kb 20 db szórvány száma, főleg olimpiai témákkal 2772381
16296
437
Printed Materials
1952 MÁV Igazgatósági Rendeletek 15 db száma. Kiadja a Magyar Államvasutak Igazgatósága saját közegei számára, kézirat gyanánt. Vegyes állapotban. 2839916
16297
437
Printed Materials
cca 1953 Itt fertőző (ragályos) beteg van - Tilos a belépés, 3 db figyelmeztető cédula, 14x9,5 cm 2845574
16298
437
Printed Materials
1953-1987 3 db gyermekújság: Kisdobos 1953. és 1965. decemberi száma + Dörmögő Dömötör 1987. decemberi száma 2850451
16299
437
Printed Materials
1953 Szabad Ifjúság 5 db egymás követő száma (IV. évf. 56-60. sz., 1953. márc. 7.-12.), a címlapokon Sztálin halálával és temetésével kapcsolatos hírekkel, fotókkal. Vegyes állapotban. 2786202
16300
437
Printed Materials
1953 Sztálin halálára kiadott újságok és különkidasok, vegyes állapotban 8 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft