Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 363

Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "376" (93,55g/0,925/50mm) T:1 (PP) patina
31300.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" (6xklf) jelzett Ag (2x) (31,20g/925/42,5mm) jelzett Ag piedfort (62,92g/925/42,5mm) + ezüstözött bronz (42,5mm) + aranyozott bronz (42,5mm) + bronz kétoldalas emlékérmek eredeti tokban (42,5mm) T:1-1- (5x eredetileg PP) patina
31301.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem kapszulában (5,77g/0.835/27mm) T:PP
31302.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

31303.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,13g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
31304.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Borsos Miklós (1906-1990) ~1975. "KFKI (Központi Fizikai Kutatóintézet)" kétoldalas, öntött, nagyméretű bronz díjérem, hátoldalán gravírozott (127mm) T:1-
31305.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Bozó Gyula (1913-2004) 1986. "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-
31306.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-
31307.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Bozó Gyula (1913-2004) 2003. "FIDELITATE ET CARITATE - Batthyány-Strattmann László 1870-1931 / BEATIFICATIO MEDICI PAUPERUM" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:XF patina, karc
31308.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Búza Barna (1920-2010) 1964. "Balatonudvardi Művésztelep 1964" kétoldalas, öntött bronz plakett (~96-97mm) T:AU
31309.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Búza Barna (1910-2010) 1980. "Hazafias Népfront - A Honismereti Mozgalomért / 1960-1980" kétoldalas, öntött bronz plakett (86mm) T:AU
31310.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Búza Barna (1910-2010) ~1980. "Kiskunhalas város Tanácsától / Városfejlesztési munkáért" kétoldalas, öntött bronz plakett (82mm) T:AU
31311.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft