Bolhapiac Tételek száma: 714
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2812432
13008
437
Flea Market
Hacker jelzett alpakka, olaj ecet tartó, üvegbetétek nélkül, kopott, m: 20 cm 2822097
13009
437
Flea Market
Budapest - 3 db karton fali tábla, jó állapotban, 27×39 cm 2675521
13010
437
Flea Market
Borostyán utánzat nyaklánc, h: 60 cm 2813996
13011
437
Flea Market
Retró fém szalvétatartó, kopásokkal, m: 10 cm 2814023
13012
437
Flea Market
ARTA osztrák zománc tálka, kis kopásokkal, jelzett, d: 18 cm 2821326
13013
437
Flea Market
Jemeni vízipipa, réz, fa, kopásokkal, sérülésekkel, ragasztásokkal, m: 104 cm 2797789
13014
437
Flea Market
Régi fa mozsár, régi nagy körzővel, kopott, sérült, m: 36 cm, h: 45 cm 2818297
13015
437
Flea Market
Régi festett fa ládika magyaros mintával, kevés kopással 19x29 cm 2823599
13016
437
3800
Flea Market
Régi díszes réz kínáló, kopott, d: 25 cm 2823602
13017
437
3800
Flea Market
Régi díszes réz kínáló, kopott, d: 25,5 cm 2823637
13018
437
Flea Market
Keleti zöld lakk váza, hibátlan, m: 24 cm 2823675
13019
437
3800
Flea Market
Réz füles kínáló, kopott, jelzett, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft