Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2845824
16758
437
Books: Travelling, Local History
Vajkai Aurél: Szentgál. Egy bakonyi falu folklórja. Bp, 1987, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2845799
16759
437
Budapest lexikon. Bp., 1973., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2840826
16760
437
Robert J. Moore: Időtlen csodák. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik sarkán kis kopásnyommal. 2792240
16761
437
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Bp., 1984, Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése-Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1851-es reprint kiadása! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 2796368
16762
437
A XIX. század nagy magyar mesterei. Bp., 1956., Képzőművészeti Alap, 4 p. + 20 t. A könyv elején ajándékozási beragasztással, rajta számos aláírással. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen sérülésekkel, de belül szép állapotban. 2820870
16763
437
Mudrák Attila: Komárom. Komárno. Town on both banks of the Danube. Veszprém - Bp., 2000., Hungarian Pictures. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 2796475
16764
437
Csiffáry Tamás: Erdély gyöngyszemei. Bp.,2007., Titán Computer. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylap belsején bejegyzésekkel. 2796464
16765
437
Csiffáry Tamás: Felvidék gyöngyszemei. Bp.,2007., Titán Computer. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2840019
16766
437
Üdvözlet a régi Pápáról. Bp., 1987, Interpress. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 2845190
16767
437
Kopp Jenő: A háromszáz éves Pesti Papnövelde. Bp., 1948, Központi Papnevelő Intézet. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült papírborítóval. 2845446
16768
437
Apám Óbudája. Seidl József fényképei alapján összeáll.: Silló-Seidl György. Bp., 1986, Táltos. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2849063
16769
437
Budapest Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2004, Székely és Társa. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft