Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2851757
17749
437
Fekete István: Őszi vásár. Elbeszélések. Bp., 1970, Móra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. 2851769
17750
437
Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1963, Magvető. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban. 2670983
17751
437
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1965, Móra. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. 2851703
17752
437
Gefferth Pál: Lázadók. Modern mesejáték 4 felvonásban. Bp., 1933, Genius Rt. Kiadói papír kötés, kissé kopottas állapotban, felvágatlan példány. 2851762
17753
437
Nirschy Emília: A klasszikus tánc. Bp., 1918, Táltos. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 2845953
17754
437
Privat Case Nr. 11. Skandinavien. Erotische Forografie der 50er Jahre. Teil 3. Scandinavia. Erotic Photography of the fifties. Part 3. Nürnberg, 1995, DMK-Verlag. Első kiadás. Fekete-fehér művészi aktfotókkal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés, néhány lap kissé foltos. Megjelent 1000 példányban, számozatlan példány. 2849842
17755
437
Arany János: Pandora. A nagyidai cigányok. Hősköltemény négy énekben. I. füzet. Megbírálta Thewrewk Árpád. Pozsony, 1872, Szerzői, (Wigand F. K.-ny.), 50 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült címlappal és a 20. oldalig benyomódással. 2851919
17756
437
Gaál Mózes: Szent László magyar király élete. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2852123
17757
437
Parlagi Lajos: Színház. Emlékek és megfigyelések. Nagyvárad, 1941, Grafika. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. 2852178
17758
437
Ráti Ödön: Furcsa népség. Sorszámozott 109/220, aláírt Szeged, 1924. Délmagyarország Kiadói papírkötésben 2851989
17759
437
Emőd Tamás versei. Nagyvárad, 1911, Sonnenfeld Adolf. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban. 2838946
17760
437
Székely László: És a mi lelkünk nyughatatlan. Versek. Szombathely, 1934, Martineum, 98+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borítón kis szakadással. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft